NorwegiaInfo.pl

Gestalt – pomoc psychoterapeutyczna.

ZDROWIE PSYCHICZNE – BALANS MENTALNY JEST TWOJĄ SUPERMOCĄ.

 

 

Stan epidemii koronawirusa uderzył bardzo w nas wszystkich, między innymi, w osobiste kontakty międzyludzkie.

  • W normalnej sytuacji większość z nas wie, jaka czeka nas przyszłość.
  • Wiemy, że w sobotę jest kino albo teatr, latem czeka nas duża impreza. Nagle straciśmy wszystkie cele, krótko i długoterminowe.
  • Co się dzieje w naszych głowach, gdy nagle zostajemy zamknięci w domach?

Czujecie niepokój w ciele i chaos w myślach? Nie musicie się z tym zmagać sam/sami! Nastał czas weryfikacji i próby bycia w sobie a zarazem bycia dla innych.

 

TerapiRommet – Izabela Wojtowicz OFERUJE 1H GRATIS niezobowiązującej a WSPIERAJĄCEJ rozmowy telefonicznej lub online video.

Izabela Wojtowicz –  PsychoTerapię prowadzi w nurcie terapii gestalt.

Jest to podejście holistyczne.
Czyli integrujemy zarówno odczucia w ciele jak i myśli i uczucia.
Widzi człowieka jako całość.

Psychoterapia Gestalt – dla kogo?

W społeczeństwie, szczególnie polskim, wciąż istnieje błędne przekonanie, że wszelkiego rodzaju psychoterapie przeznaczone są jedynie dla osób, które borykają się z poważnymi zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Wiele osób myśli, że na taką terapię powinna zapisać się jedynie osoba niebezpieczna dla otoczenia lub wykazująca niepokojące objawy psychotyczne.

To dlatego osoby, które naprawdę potrzebują pomocy, wolą pozostać same ze swoim problemem, którym może być depresja czy rozchwianie emocjonalne. W rzeczywistości psychoterapia może nie tylko pomóc osobom borykającym się z problemami dnia codziennego, ale również stanowić formę samorozwoju dla osób bez jakichkolwiek zaburzeń.

Ciężko jest jednoznacznie określić, dla kogo przeznaczona jest psychoterapia Gestalt. Z całą pewnością skorzystać z niej mogą osoby z trudnościami natury emocjonalnej, depresją, zaburzeniami odżywiania, osobowości czy fobiami.

Jednak na ten rodzaj terapii tak naprawdę może zapisać się każdy. Nawet jeśli funkcjonujesz bez zastrzeżeń, możesz spróbować.

Poprzez akceptację siebie i sytuacji w jakiej się aktualnie znajdujesz dochodzi do paradoksu, którym jest zmiana.

Jeśli masz potrzebę rozmowy zadzwoń lub wyślił SMS i umów się na wirtualne spotkanie.

Haslo: InfoStavanger

☎️ 0047 96740346
http://terapi4alle.com

#pomagajmysobie

Agata Pietrzykowska

Dodaj komentarz