NorwegiaInfo.pl

Bryan Adams: nowa data koncertu w Stavanger i Oslo!

Zmiana terminów koncertów Bryana Adamsa w Oslo i Stavanger !

 

W związku z zagrożeniem koronawirusem zaplanowany na 11 marca w Stavanger koncert kanadyjskiego artysty Bryana Adamsa zostaje przeniesiony na dzień 26 maja. Zakupione bilety zachowują ważność. Bez zmian pozostaje lokalizacja drugiego z koncertów Bryana Adamsa, który odbędzie się 26 maja w DNB Arena / Stavanger.

Artysta miał grać w tym tygodniu zarówno w Stavanger, jak i  w Oslo.

Koncert w Oslo odbędzie się 24 maja .

Jeśli nie macie możliwości udziału w koncercie, bilety zostaną zwrócone przez Ticketmaster do dnia 10. maja 2020. r. (po wypełnieniu formularza kontaktowego).

Formularz pobierzecie tutaj: Zwrot biletów FORMULARZ.

Zwroty będą dokonywane zgodnie z kolejnością otrzymanych dokumentów. Należność za bilet zostanie zwrócona na konto lub kartę, w zależności od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia przez stronę Ticketmaster.

Bryan Adams twórca takich hitów, jak „(Everything I Do) I Do It For You”, „Summer of 69” czy „Run Tou You” zawita do Norwegii w ramach światowego tournee promującego najnowszy album „Shine a Light”.

Kanadyjsczyk słynie z widowiskowych koncertów, łączących nieokiełznaną rockową energię z liryką przebojowych ballad, których nie brakuje w jego bogatym repertuarze.

 

Więcej info na: Ny dato! Bryan Adams / Stavanger / Pres. av Live Nation

Agata Pietrzykowska

Dodaj komentarz